Dział Zamówień Publicznych

Dział Zamówień Publicznych

ul. Michała Oczapowskiego 2, pok. 305, 308, 310, 311, 10-719 Olsztyn
tel. +48 89 524-51-11, 524-52-15, 523-34-20, 524-51-81 fax. 523-32-78
kod ewidencji korespondencji: 90-0902; kod finansowy: 551-9100

http://www.uwm.edu.pl/zamowienia/

 

KIEROWNIK DZIAŁU ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH:

 

mgr inż. Marek Jastrzębski

tel. 089 524 52 15

fax 089 523 32 78

e-mail: jasma@uwm.edu.pl

 STANOWISKO DS. KOMUNIKACJI, SPRAW ADMINISTRACYJNO - ORGANIZACYJNYCH DZIAŁU ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH, REALIZACJI UMÓW, I SPRAWOZDAWCZOŚCI ( informacja w spr. wniosków ):

mgr Katarzyna Trypuz

tel. 089 523 34 20

fax 089 523 32 78

e-mail: katarzyna.trypuz@uwm.edu.pl

 STANOWISKO DS. MONITORINGU FAKTUR

mgr Sylwia Niemiec

tel. 089 524 33 45

fax 089 523 32 78

e-mail: sylwia.niemiec@uwm.edu.pl

 

SEKCJA REALIZUJĄCA ZAMÓWIENIA Z ZAKRESU ROBÓT BUDOWLANYCH:

mgr Magdalena Gradel

tel.089 524 51 11 lub 523 39 12

fax 089 523 32 78

e-mial:magdalena.gradel@uwm.edu.pl

lic. Luiza Falkowska

tel. 089 524 51 11 lub 523 39 12

fax 089 523 32 78

e-mial: luiza.falkowska@uwm.edu.pl

lic. Dorota Borkowska

tel. 089 524 51 11 lub 523 39 12

fax 089 523 32 78

e-mial: dorota.borkowska@uwm.edu.pl

 

SEKCJA REALIZUJĄCA ZAMÓWIENIA Z ZAKRESU DOSTAW APARATURY LABORATORYJNEJ, ODCZYNNIKÓW CHEMICZNYCH ORAZ ASORTYMENTU LABORATORYJNEGO:

mgr Anna Adamkiewicz

tel. 089 524 52 39

fax 089 523 32 78

e-mail: anna.adamkiewicz@uwm.edu.pl

 

mgr Anna Opalach

tel. 089 524 52 39

fax 089 523 32 78

e-mail: anna.opalach@uwm.edu.pl

 

mgr Karolina Kostrzewa

tel. 089 524 51 11

fax 089 523 32 78

e-mail: karolina.kostrzewa@uwm.edu.pl

 

SEKCJA REALIZUJĄCA ZAMÓWIENIA Z ZAKRESU USŁUG ORAZ DOSTAW O CHARAKTERZE SUKCESYWNYM:

mgr Barbara Drozd

tel. 089 524 51 81

fax 089 523 32 78

e-mial: barbara.drozd@uwm.edu.pl

 

mgr Katarzyna Sądej

tel. 089 524 51 81

fax 089 523 32 78

e-mail: katarzyna.sadej@uwm.edu.pl

 

mgr Magdalena Zawisza

tel. 089 524 51 81

fax 089 523 32 78

e-mail: magdalena.sedrowska@uwm.edu.pl

 

mgr Piotr Pechta

tel. 089 524 52 39

fax 089 523 32 78

e-mail: piotr.pechta@uwm.edu.pl

 

mgr Zygmunt Bartnikowski

tel. 089 523 34 20

fax 089 523 32 78

e-mail: zygmunt.bartnikowski@uwm.edu.pl


Dział ds. Zamówień Publicznych działa na podstawie odrębnych przepisów i prowadzi postępowania w zakresie zamówień publicznych, w szczególności:

1)       określa przedmiot zamówienia,

2)       wybiera tryb postępowania,

3)       opracowuje dokumentacje niezbędną do przetargu,

4)       udostępnia dokumentacje przetargową oferentom,

5)       udziela pisemnych i telefonicznych informacji o przetargach,

6)       gromadzi oferty przetargowe,

7)       przygotowuje posiedzenia Komisji Przetargowej,

8)       prowadzi dokumentację w postępowaniu o zamówienia publiczne,

9)       opracowuje odpowiedzi na odwołania,

10)     opracowuje projekty umów kończących postępowanie przetargowe,

11)     nadzoruje realizację zamówienia,

12)     opracowuje procedury postępowania w sprawach o zamówienia publiczne.

 

 REGULAMIN UDZIELANIA ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

 

Informacje o dokumencie:
Jednostka:
Dział Zamówień Publicznych
Wytworzył:
mgr inż. Marek Jastrzębski
Opublikował:
Dorota Nowakowska
Data wytworzenia:
11.09.2007
Data publikacji:
19.09.2007 08:05
Data aktualizacji:
17.06.2013 11:51
Liczba wyświetleń:
12718
Historia aktualizacjiDrukuj ten dokument